Kurumsal Koku

Her işletmenin kendine özgü kokusu vardır. Parfümeri parfüm, Eczane antiseptik, Ayakkabıcı deri, Antikacı küf kokar. Çünkü bu kokular o işletme ile örtüşen, ortamda varlığı doğal karşılanan hatta müşteri tarafından aranılan kokulardır.

Koku alma duyusu 24 saat boyunca çalışır ve hiçbir zaman “kapatılamayan” tek duyudur. Günlük duyguların %75’ini etkiler ve hafızada önemli bir rol oynar.

Firmamız, profesyonel ortam kokulandırma ve kokusal pazarlama konusunda siz müşterilerimizi bilgilendirerek, cihaz demosu ve cihaz seçimi konusunda yardımcı olduktan sonra son adım olan koku seçimi veya tasarımı noktasında da yanınızdadır.

Başlıca hizmet ettiğimiz sektörler alışveriş merkezleri, her türlü mağaza ve showroomlar, güzellik salonları, spor salonları, konferans ve toplantı salonları, şirket çalışma ortamları, oteller, hastaneler, ofisler ve hatta ev yaşam ortamlarıdır.

Gelişen dünyada artık markalar satış hedeflerini yakalarken kullandıkları yöntemler arasında müşterilerinin koku duyusuna da hitap etmeyi tercih ediyorlar. Kokunun alışveriş yaparken , iş görüşmesinde, karar verirken, spor yaparken şüphesiz ki etkili oluyor. Sizde markanızın müşterileriniz aklında daha kalıcı yer etmesini bu yolla sağlayabilirsiniz. Kurumsal kokum olarak bu konuda size danışmanlık ve destek vermeye her zaman hazırız.

Kurumsal kokum olarak şunu iddia ediyoruz ki ; mağazanızda, ofisinizde, işyerinizde her ne iş yapıyor olursanız olun ücretsiz 2 günlük demo çalışmamız sırasında müşterilerinizin tepkilerinin diğer günlere göre ne kadar pozitif yönde farklı olduğunu kendiniz gözlemleyeceksiniz.

Şimdi hiç vakit kaybetmeden kurumsalkokum’un uzman müşteri temsilcileri ile iletişime geçip demo çalışmasını başlatabilirsiniz.

Keşif ve Fiyat Teklifi İçin Bize Ulaşın