Oda Spreyi

Herkes özel alanlarında (evimizin odaları, ofislerimiz, spa odaları gibi ) özel hissetmek veya daha iyi konsantre olabilmek için kokuları tercih ederler. Belki de bu tercihleri en iyi karşılayan ürünlerden biride bambu çubuklu oda kokularıdır.

Şu an geldiğimiz noktada piyasada bu isim altında birçok ürün karşımıza çıkıyor. Koku çeşitleri olduğu kadar kalite çeşitleri de olduğunu bilmemiz gerekiyor. Güzel kokular almak isteriz ama bunun mümkün olduğunca sağlıklı olanlarını tercih etmek kendi yararımızadır. Kurumsal kokum olarak bizim de hedefimiz hoş kokular ile birlikte sağlıklı kokular üretmek kaliteli esanslar kullanmak prensiplerimiz arasındadır.

Çeşitli aracı e-ticaret sitelerinden perakende satışlarımız olduğu gibi toptan satışlarımız belli markalar için özel üretim ve tasarımlar da yapmaktayız .

Kurumsal Kokum web sitemizden bize ulaşan müşterilerimize uzman satış danışmanı arkadaşlarımız ziyaretler gerçekleştirerek müşterilerimizin taleplerini almaktadır. Mevcut koleksiyonumuzdan seçtikleri ürünleri belli adetlerde alabilecekleri gibi yine çok özenle hazırlanmış esans koleksiyonumuzdan seçebilecekleri kokuları kendi markaları ve ambalaj tasarımlarına sadık kalarak üretebilmekteyiz.

Müşterilerimize ambalaj tasarımlarında da bu konuda yine eğitim almış uzman arkadaşlarımız yönlendirmeler yapıp projeyi müşterimiz adına yürütebilmektedir. Unutmamalıyız ki her ürün ambalajı, şişesi, kapağı, markası, kolisine kadar bir bütündür. Son kullanıcıya da bu bütünlük içerisinde sunulmalıdır.

Kurumsal Kokum olarak ilkemiz sürekliliktir. Doğru ürünler üreterek müşterilerimizin bu ürünün satışında iyi geri dönüşler yakalayarak devamlılığını sağlayabilmektir. Bakış açımız müşteri satıcıdan çok takım olabilmektir.

Şimdi bizimle mail bilgi@kurumsalkokum.com veya telefonla (Erkan Özkan 0553 420 43 96iletişime geçerek projelerinizi hayata geçirmenizde yardımcı olmamız için bir adım atabilirsiniz.

Keşif ve Fiyat Teklifi İçin Bize Ulaşın