Yaşam alanımıza göre koku seçiminin önemi

Bambu çubuklu oda kokuları günümüzde en çok tercih edilen alan kokulandırma sistemlerinden biridir. Bir diğer sistem ise makine ile alan kokulandırma sistemidir. Dodo kozmetik olarak ürettiğimiz bambu çubuklu oda kokularımız farklı renk ve koku seçenekleri ile zengin bir skalaya sahiptir.

Evinizde, iş yerinizde, yaşam alanı olarak seçtiğiniz her yerde bambu çubuklu oda kokuları ile ortamınızda istediğiniz kokuyu duyarak daha keyifli vakit geçirmeniz mümkün. Ortamımızdaki koku bizi direk etkileyen etmenlerden bir tanesi. Ortam kokusundan olumlu veya olumsuz etkilenmek mümkün. Bu sebeple evimizde, iş yerimizde hoşumuza giden güzel kokuları duyumsamak isteriz.

Evimizde, evimizin bölümlerine göre tercih edeceğimiz kokular farklılık gösterebiliyor. Örneğin banyomuzda temizlik hissi uyandıran bir kokuyu diğer kokulara nazaran daha çok tercih ederiz. Dodo kozmetik olarak üretimini yaptığımız beyaz sabun kokusu en çok tercih edilen banyo ve tuvalet kokulardandır.

İş yerimizde bizi zinde tutacak, hafif, çok yormayan bir kokuyu tercih etmemiz iş verimliliğini arttırmak konusunda bize yardımcı olacaktır. Alan kokulandırma konusunda hangi kokunun ne etki yaratabileceğini iyi bilen bir firma ile çalışmak bu noktada önem arz ediyor. Dodo kozmetik bu konuda sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır.

Ortamınızda güzel bir kokunun var olması hislerimizi ve hareketlerimizi olumlu etkilerken dikkat edilmesi gereken diğer önemli unsur kokunun yoğunluğudur. Ne kadar güzel olursa olsun aşırı şekilde kokuya maruz kalmak olumsuz etkiye neden olabilir. Firmamız bünyesinde alanında uzman kimyager ve personelimiz ile alanınızı doğru yoğunlukta ve doğru koku ile kokulandırmak bizim için çok önemli. Çünkü müşteri memnuniyeti ve sürekli çalışma bizim için çok para kazanmaktan çok çok daha önemli.

Bu zihniyet ve titizlikle yürüttüğümüz çalışmalarımızı her gün daha üst seviyeye çıkararak memnuniyet ve beğeninizi kazanmak için sürekli çalışıyoruz.

 

 

 

3 Comments

Leave a comment